previous arrow
next arrow
Slider
 

Tā radās Brūtes...

Čalodama un līkumus mezdama, Miegupīte aizved mūs ziedošās pļavās un tīrumos, kur briest smagas rudzu vārpas. Cauri sen nodrupušajiem un aizmirstajiem dzirnavu mūriem, burbuļodama Miegupīte aiznes ne vienu vien Mūrmuižas likteņstāstu.

Vecā rija un ratnīca Miegupītes līkumā aicinot aicina aplūkot un izbaudīt īpašu klētnīcas auru. Šeit dzirdama vecās kaltes durvju viru čīkstošā dziesma, tieši tā kā vecā saimnieka Goģa laikos.

Jā, vecais Goģis mīlēja no kalniņa raudzīties apkārt, paieties pa rasas pielijušajām pļavām un savu naģeni pakausī pastumdams, pazust vecajos akmens mūros. Viņa sirds piederēja pļavām, saules lēktiem un rietiem un maltuves daiļavām, kuras pats dēvēja par būtēm – mazliet stostīdamies un meklēdams burtu „r”. Tā no stostīšanās radušās Pļavu būtes, bet mēs ziedu pļavās atradām burtu „r” un tagad šeit lepna stāv vecā kalte – viesu tradīciju nams Brūtes.

Šodien Brūtēs saimnieko Dana un Toms

Mūs raksturo:

  • Augsta sniegto pakalpojumu kvalitāte, kas sniedz mūsu klientiem drošību par lielisku pasākuma izdošanos;
  • Ilga un atzinīgi novērtēta pieredze ēdināšanas nozarē.
  • Profesionāls, radošs un patstāvīgs darba kolektīvs.
  • Būsim priecīgi Jūs laipni sagaidīt un gardi pamielot korporatīvos pasākumos, kāzās, banketos, dzimšanas dienu svinībās un citos īpašos svētkos.

Mums patiesi rūp, lai Jūsu svētki vienmēr izdotos.